poděkování – 30. školní pouť

30. školní pouť – poděkování

Děkujeme všem návštěvníkům 30. školní pouti za nádhernou atmosféru, příjemné a pohodové odpoledne i krásný večer během pátku 30. 6. 2023 na Letním divadle v Bohdíkově.

Obrovský dík patří všem sponzorům a dárcům, kteří nám umožnili zajistit kvalitní program. Děkujeme rodičům a přátelům školy za nezištnou pomoc při zvládání hory práce a zajišťování služeb.

Dík patří všem pracovníkům školy, dětem i žákům za náročnou práci navíc v závěru školního roku.

Za perfektní spolupráci děkuji zaměstnancům Obce Bohdíkov, v čele s panem starostou Petrem Janků, a členům Komunitní školy Bohdíkov.

Velký dík zasluhují Hasiči Bohdíkov, Raškov a Komňátka za zapůjčení areálu a dalších potřeb pro hladký průběh akce.

Za báječnou spolupráci při zásobování děkujeme Uzenářství pana Klimeše z Bušína, Potravinám „U Marušky“ z Olšan, firmě pana M. Bína „Jesenické dobroty“ z Malé Moravy, Pivovaru Hanušovice prostřednictvím pana Pavelka a panu Drongovi.

Díky za letitou spolupráci i kapele 3GO ROCK s frontmany našimi bývalými žáky Alenkou Mátychovou a Petrem Novotným.

Vše nám vyšlo na výbornou včetně rekordní návštěvnosti, o které se nám ani nesnilo. Jsme rádi za pozitivní ohlasy i za to, že jsme to zvládli. Co víc si přát. Snad někdy příště na shledanou!